تیرهای فولادی ضد زنگ

تیرهای فولادی از زمان تصور در ساخت و ساز استفاده می شده است. ورق A516 فولاد مبارکه ۱۵ میل در طول دهه گذشته ، تیرهای فولاد ضد زنگ در مصارف صنعتی و ساختمانی محبوبیت بیشتری نسبت به تیرهای فولاد کربن پیدا کرده اند.تیرهای فولادی ضد زنگ

تیرهای فولادی ضد زنگ

انواع مختلف تیرهای فولادی

ما در Stainless Strukturals America می توانیم تیرهای فولاد را به هر دو شکل تهیه کنیم. اینها در اندازه های مختلف هستند.

تیرهای S فولاد ضد زنگ

تیرهای S از جنس استنلس استیل در اندازه های استاندارد از سه اینچ تا 24 اینچ در دسترس هستند. ابعاد تیرهای استاندارد آمریکایی موجود توسط ASTM A6 برای قد ، فلنج ، وب ، وزن ضخامت در هر فوت و بیشتر تعریف شده است. قیمت نبشی طول استاندارد جوراب ساق بلند ما 20 فوت است ، اما ما می توانیم پروفیل های ویژه تا طول 40 فوت تولید کنیم. به طور کلی ، تیرهای S فولاد ضد زنگ به دلیل داشتن فلنج کوتاه تر از تیرهای W شناخته می شوند.

تیرهای فولادی

تیرهای W فولادی ضد زنگ که به آن تیرهای فلنج پهن نیز می گویند ، در اندازه های استاندارد از چهار اینچ تا 24 اینچ در دسترس هستند. دقیقاً مانند تیرهای S ، ابعاد تیرهای W فولاد ضد زنگ توسط ASTM A6 تعریف شده است. آلیاژهای جدید فلزی ممکن است به جلوگیری از ترک خوردگی در برابر استرس کمک کنند طول استاندارد جوراب زنانه ما 20 فوت است و پروفیل های ویژه را می توان به طول 40 فوت تولید کرد. تیرهای W فولاد ضد زنگ بیشتر برای مصارف ساختمانی و صنعتی است. بنابراین ، دامنه اندازه پرتوهای W موجود در سازه های ضد زنگ از تیرهای S بیشتر است.

تیرهای فولادی به اشکال خاص

تولید تیرهای استیل

برای هر دوی این نامهای استاندارد پرتو فولاد ضد زنگ ، همجوشی لیزر متداول ترین روش تولید موجود است. با استفاده از فناوری همجوشی لیزر ، شما نمی توانید تمام بخشهای استاندارد پرتوهای فولادی را تولید کنید. کربن استیل چیست  بلکه می توانید اندازه های سفارشی نیز ایجاد کنید. محدوده اندازه و آلیاژهای موجود بسیار زیاد است و حداقل شرایط تولیدی وجود ندارد. تیرهای فولادی ضد زنگ را می توان با نورد گرم نیز تولید کرد ، اما محدوده اندازه محدود است

و معمولاً اجرای طولانی لازم است.بیشتر مزایای بی شماری از پروفیل های ذوب شده لیزر را می توان در اینجا یافت. از آنجا که همجوشی لیزر محصولی تیز گوشه و غیر مخروطی است . محاسبه قیمت ناودانی بسیاری از طراحان در مورد خصوصیات مقطع س askال می کنند زیرا استانداردها برای پروفیل های گوشه ای شعاعی (مخروطی) است. برای کمک به این س ،ال ، ما با بخش مهندسی عمران جورجیا Tech همکاری کردیم تا خصوصیات بخش مواد مربع مربع را توسعه دهیم. اینها را می توانید در اینجا در وب سایت ما پیدا کنید.

چرا از تیرهای فولادی کربن به تیرهای فولاد ضد زنگ سوئیچ می کنید؟

سازندگان می توانند از تیرهای کربن و فولاد ضد زنگ برای بسیاری از موارد مشابه استفاده کنند. تعیین استاندارد جدید ASTM A1069  اما استفاده از فولاد ضد زنگ مزایای اساسی دارد. بزرگترین مزیت استفاده از فولاد ضد زنگ مقاومت در برابر خوردگی در مقایسه با فولاد کربنی است.برای اکثر صنایع ما مانند صنایع دریایی ، نفت و گاز ، کارخانه های شیمیایی ، فاضلاب و فرآوری مواد غذایی ، خوردگی فولاد کربن می تواند مشکلات زیادی ایجاد کند و هزینه های گسترده ای را برای جایگزینی ایجاد کند. با استفاده از تیرهای فولاد می توان از این هزینه ها جلوگیری کرد.

 

مزایای هزینه چرخه زندگی نیز مزیت بزرگ فولاد است. بسیاری از سازه های ساخته شده با فولاد کربنی باید جایگزین شوند یا دوباره با یک رنگ محافظ پوشانده شوند. به طور معمول ، کارگران باید هر چند سال یکبار این تعمیرات را انجام دهند.چرا مهندسان باید با فولاد ضد زنگ طراحی کننداز این رو ، هزینه های چرخه عمر سازه می تواند به سرعت جمع شود. تیرهای فولادی ضد زنگ این هزینه ها را تحمل نخواهند کرد ، زیرا نیازی به پوشش یا تعویض آنها نیست. علاوه بر این ، از نظر زیبایی بسیار خوشایندتر هستند.

دلایل بیشتر برای استفاده از تیرها

طی چند سال گذشته ، روند اصلی طراحی توسط معماران در استفاده از عناصر سازه ای فولادی سازه ای (AESS) در پروژه های مسکونی تجاری و سطح بالا وجود داشته است. قیمت ورق استیل براق این مفهوم بیشتر این است که سازه های فولادی ضد زنگ مورد استفاده برای تکیه گاه ها در معرض دید قرار می گیرند. بنابراین همه می توانند آنها را ببینند.قیمت تیرآهن سنگین در تهراناین ترکیب مقاومت در برابر خوردگی و نگاهی تمیز و مدرن از دیگر مزایای استفاده از تیرهای فولاد ضد زنگ در طراحی شماست.در دسترس بودن محصول همچنین دلیل عمده ای است که در طول چند سال گذشته استفاده از تیرهای فولادی ضد زنگ و اشکال ساختاری به سرعت رشد کرده است. در سال 2012 ، هنگامی که Stainless Strukturals کارخانه خود را در Conroe ، تگزاس افتتاح کرد.

تقاضای محصولات داخلی

نه تنها تقاضای محصولات داخلی ساخته شده در ایالات متحده آمریکا را برآورده می کند ، بلکه همچنین نیاز به شکل های خاص فولاد ضد زنگ برای مصارف صنعتی و ساختمانی را برآورده می کند. محاسبه قیمت ورق A516 ما تجارت خود را بر اساس یک خلا بزرگ در دسترس بودن اشکال سازه ای از جنس استنلس استیل بنا کردیم. این موارد نه تنها تیرهای فولاد ضد زنگ ، بلکه کانال ها ، زاویه ها و سه راهی های فولاد ضد زنگ را نیز شامل می شدند. بنابراین ما قصد داشتیم همه آنها را برای مهندسی ، ساخت ، طراحی و ساخت در دسترس قرار دهیم.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

استفاده و کاربرد تیرهای فولاد ضد زنگ

با توجه به اینکه دیگر در دسترس بودن تیرهای زنگ مسئله ای وجود ندارد ، مهندسان و معماران از تیرهای فولاد ضد زنگ و سایر بخشها در طراحی های خود استفاده می کنند. قیمت میلگرد ساده در مشهد بسیاری از این طرح ها برای کاربردهای صنعتی یا ساختمانی است. اما همچنین می توان از تیرهای فولاد ضد زنگ در معماری a استفاده کرد.