لوله مانیسمان

لوله های Mannesmann در نگاه اول و دوم در خدمت بشریت :

شرکت های تابعه واحد تجاری Mannesmann یکی از عناصر اصلی Salzgitter AG است. آنها لوله های فولادی بدون درز و جوش داده شده را در سه قاره – برای کل جهان تولید می کنند. بنابراین با افتخار می توانیم بگوییم که محصولات ما در سراسر جهان در حال کار هستند – به عنوان خطوط لوله با قطر بزرگ و مجاری ، لوله های فولادی دقیق ، لوله های فولاد ضد زنگ و بسیاری دیگر.لوله مانیسمان

آشنایی با نکات تعیین قمیت میلگرد

لوله های ضد زنگ MANNESMANN:

لوله های ضد زنگ Mannesmann یکی از پیشگامان تولید کننده لوله و لوله های آلیاژی مبتنی بر فولاد ضد زنگ و نیکل بدون درز است.شرکت ما دارای یکی از بزرگترین سبد محصولات در این بخش و سابقه 125 ساله است که به اختراع لوله فولاد ضد زنگ بدون درز باز می گردد. هرچه چیزها بیشتر تغییر کنند تولید صنعتی لوله های فولادی به اختراع پیشگامانه برادران Mannesmann در اواخر قرن نوزدهم برمی گردد. اندکی بعد Mannesmann به دلیل کیفیت خود در سراسر جهان شناخته و مورد احترام قرار گرفت امروز ، در قرن 21 ، آینده در شرف تغییر است – توسط شتاب دهنده ذرات ما این پروژه مشهور جهان را به لوله های فولاد ضد زنگ و آلیاژ نیکل مجهز کرده ایم که همچنان معیار صنعت هستند.

تاسیسات تولیدی:

این برنامه ها شامل انتقال رسانه در دمای بالا ، به ویژه لوله های بخار داغ در نیروگاه ها و سیستم های لوله کشی برای صنایع شیمیایی و پتروشیمی است.عملیات حرارتی کنترل شده در تأسیسات تولیدی خود ما انجام می شود. فناوری پیشرفته آزمایش ، تطابق محصولات ما با استانداردهای ملی و بین المللی را تضمین می کند. در صورت درخواست ، بازرسان شخص ثالث می توانند در کل فرآیند تولید شرکت کنند.لوله مانیسمان

لوله در فولادهای دمای پایین:

برنامه های کاربردی شامل دمای سرویس تا منفی 50 درجه سانتیگراد به عنوان استاندارد ، به عنوان مثال سیستم های لوله کشی در کارخانه های متانول یا لوله هایی که در شرایط آب و هوایی نامساعد کار می کنند.

قیمت لوله را در بازار آهن بدانید

واحد تجاری مانسمان:

شرکت های واحد تجاری Mannesmann ، طیف گسترده ای از لوله ها و لوله های فولادی بدون درز و جوش داده شده را به مشتریان خود ارائه می دهند.لوله مانیسمان

عکس لوله ها:

شرکت های تولید لوله های فولادی در گروه Salzgitter همه در واحد تجاری Mannesmann ادغام شده اند. در 130 سال از آن زمان ، مارک Mannesmann در سطح بین المللی مترادف با لوله هایی با بالاترین کیفیت است. Reinhard و Max Mannesmann اختراع ثبت شده برای اولین فرایند تولید لوله های فولادی بدون درز را در سال 1885 ثبت کردند. اختراع آنها انقلابی در تولید لوله های خطی ، مهندسی مکانیک و ساخت وسایل نقلیه ایجاد کرد.سه بخش از محصولات طیف گسترده ای از محصولات لوله ای را برای کاربردهای مختلف ارائه می دهند – از سیستم های تزریق ، نیروگاه ها و دیگهای بخار ، تا خطوط لوله با حجم زیاد.این شرکت ها از بخش محصولات لوله های خط لوله هایی برای حمل مواد ، به ویژه نفت و گاز تولید می کنند. گروه EUROPIPE ، سرمایه گذاری مشترک بین Salzgitter AG و der AG der Dillinger Hüttenwerke ، عنصر اصلی این حوزه تجاری است. EUROPIPE در بخش با کیفیت بالا در لوله های قطر بزرگ جوش داده شده طولی رهبر بازار جهانی است. در یکی از کارآمدترین کارخانه های تولید لوله در جهان در دفتر مرکزی شرکت در Mülheim an der Ruhr ، این شرکت سالانه تا 1 میلیون تن لوله های فولادی تولید می کند. لوله های EUROPIPE Mülheim در مهمترین پروژه های خط لوله در جهان مانند خط لوله Langeled از طریق دریای شمال ، خط لوله Nord Stream و خط لوله Trans Adriatic Pipeline از دریای بالتیک استفاده می شود.

سایر شرکتهای گروه EUROPIPE شامل شرکت Berg Steel Pipe مستقر در ایالات متحده در شهر پاناما ، فلوریدا و شرکت Berg Spiral Pipe Corporation در موبایل ، آلاباما هستند. این بنگاه ها سالانه 500000 تن لوله خط لوله با کیفیت بالا از نوار گرم و صفحه سنگین تولید می کنند ، در درجه اول برای بازار آمریکا.

محاسبه قیمت ورق st52

محصولات لوله های خط :

نیز شامل شرکت های Mannesmann Line Pipe GmbH (MLP) ، مستقر در Hamm و Siegen و Mannesmann Grossrohr GmbH (MGR) در Salzgitter است. در حالی که MGR سالانه تا 200000 تن لوله با قطر بزرگ جوش داده شده با مارپیچ تا قطر 66 اینچ برای ساخت خط لوله تولید می کند ، MLP به عنوان یک متخصص برجسته در لوله های جوش داده شده طولی تولید شده از طریق فرایند القای فرکانس بالا برای انواع مختلف رتبه بندی می شود از برنامه های مختلف لوله های MLP با قطر بین چهار تا 24 اینچ برای لوله های نفت ، گاز و آب ، در ساخت فولاد و همچنین در میدان های نفتی استفاده می شود.

  • ستون دوم تجارت در واحد تجاری Mannesmann بخش محصولات لوله های دقیق است. Mannesmann Precision Tubes Group با تولید گیاهانی در آلمان ، فرانسه ، هلند و مکزیک رهبر بازار اروپا در این زمینه است. این گروه ظرفیت سالانه حدود 300000 تن لوله بدون درز و جوش را دارد. لوله های دقیق – لوله های فولادی با قطر کوچک و دقت بسیار بالا – در درجه اول در مهندسی خودرو و مکانیک و همچنین در بخش انرژی مورد استفاده قرار می گیرند و در سیستم های تزریق ریل متداول ، سیستم های محرک و هیدرولیک یا در ساخت دیگ بخار استفاده می شوند .
  • سبد محصولات واحد تجاری Mannesmann توسط بخش لوله های فولاد ضد زنگ بدون درز گرد آوری شده است. گروه لوله های ضد زنگ Mannesmann (MST) سالانه در آلمان ، فرانسه ، ایتالیا و ایالات متحده آمریکا 30،000 تن لوله های فولادی ضد زنگ و آلیاژهای نیکل بدون درز تولید می کند. فولاد ضد زنگ مزایای مربوط به مواد را از نظر مقاومت در برابر خوردگی و گرما نسبت به فولاد کربن معمولی ارائه می دهد. در نتیجه ، محصولات گروه MST بیشتر در ساخت نیروگاه ها و همچنین در صنایع شیمیایی و پتروشیمیایی استفاده می شود.لوله مانیسمان

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *